Fotogalerie – videa a fotky

Zápis do školy 2023
Fotografie ze zápisu nových studentů do JHP školy na rok 2023. Strom před školou za těch 11 let od založení školy pěkně povyrostl.
Veselý bazárek 2022
Děkujeme všem dárcům, kupujícím a organizátorům za veselý a veleúspěšný bazárek (v pátek 9.6.). Výtěžek 19 600 Kč poslouží na další rozvoj JHP školy, několik beden a pytlů s dětským oblečením a botičkami předáno do Šatníku pro ukrajinské děti a zbylé šatstvo si odvezla Charita ČR. Bylo to opět krásné setkání s milými lidmi se sluncem nad hlavou i v duši. DÍKY! Dana
Roger Garms zemřel - rozloučení
Začátkem května 2022 zemřel Roger Garms, hlavní osoba amerického spolku Cambodian School Project, naší partnerské organizace při budování a provozování JHP školy v Puoku. Roger už nějakou dobu věděl, že konec života je blízko, my jsme o tom ale zprávy neměli. Jak píšou z CSP, Roger byl skutečnou silou spolku a zasloužil se o neuvěřitelné mnnožství dobrých činů a změn ve prospěch několika generací mladých lidí v Kambodži. CSP napne veškeré úsilí, aby tato práce pokračovala.
Studenti JHP školy - duben 2022
Skupinové fotky
Studenti JHP školy - únor 2022
Stejně jako v minulých letech, i letos se studenti starají o pěstování plodin, které jsou částečným zdrojem pro jejich stravování. Vypadají spokojeně, což je fajn.
Veselý bazárek 2021
Veselý bazárek byl opět příležitostí strávit příjemné, byť horké odpoledne v logopedické Zahradě Don Bosco a svými nákupy přispět na studia v JHP škola. Vybralo se krásných 10 500 Kč.
Veselý bazárek - září 2020
Navzdory coronavirové krizi byl letošní Veselý bazárek na Logopedické zahradě Don Bosco příjemný a úspěšný. Pro JHP školu se podařilo vybrat 12 221 Kč. Dana Špinková a její kolegyně ze školy Don Bosco vše tradičně výborně připravily.
Veselý bazárek - červen 2019
Na Veselém bazárku se na Logopedické zahradě Don Bosco podařilo vybrat pro JHP školu 10 600Kč. Dana Špinková a její kolegyně ze školy Don Bosco vše výborně připravily. Počasí bazárku přálo, konal se v pátek i v sobotu dopoledne.
Veselý bazárek - červen 2017
Na Veselém bazárku se na Logopedické zahradě Don Bosco podařilo vybrat pro JHP školu 10 000Kč. Kromě báječných oděvních úlovků tu návštěvníky pobavila módní přehlídka a taneční vystoupení Pomáda v podání žáků školy.
Studenti v nových košilích - březen 2017
Studenti si košile sami ušili z peněz, které jsme vybrali na výstavě kambodžských fotografií v březnu 2016 v Dobřichovicích na zámku, kde byla prodejní výstava fotek rodiny Skalických a Provazníkových z jejich návštěvy Kambodže a JHP školy.
viz zpráva
Škola na začátku roku 2016
Novoroční návštěva rodiny Skalických a rodiny Provazníkových
Škola v únoru 2016
Fotografie Michaela Pondělíčka dokumentující stav školy v únoru 2016. Z Čech dovezeno různé drobné příslušenství k počítačům.
viz_zpráva
Škola v únoru 2015
Fotografie Michala Pondělíčka, dokumentující stav školy v únoru 2015. Dovezl do Puoku hromadu elektroniky - dary od příznivců školy z Čech.
viz_zpráva
Koncert pro JHP školu - říjen 2014
Koncert, pořádaný 31.10.2014 v domě U Kamenného zvonu
Studenti a učitelé - únor 2013
Kromě studentů a učitelů je na fotkách i Sarith, hlavní koordinátor v Kambodži a motor projektů kambodžských škol, a Roger, tajemník nadace Cambodian School Project, který je ústřední postavou podpory z americké strany.
Studenti a rybníček - srpen 2013 (od Rogera)
Studenti naslouchají Rogerově přednášce o historii Kambodže. Dozvídají se pravdivé informace o tom, jak to skutečně bylo.

Pánové Sophat (ředitel školy) a Sokna (učitel počítačů) obhlížejí rybníček. Sarith říká, že v období dešťů se břehy ohladí a rybníček se naplní. Okolo rybníčku začínají vyrůstat kokosové palmy. V budoucnu povede pod palmami cestička okolo rybníku.

Školní zahrada v dubnu 2013 (fotky od Saritha)
Zahrada se začíná bohatě zelenat, desítky keřů papájí již mají pěkně velké plody, za školou byla vykopána jáma pro velký rybník.
Škola v březnu 2013 (Michaela Holubová)
V březnu 2013 navštívila Kambodžu paní Michaela Holubová.
Stav školy leden 2013
V lednu 2013 již vypadá prostor před školou velmi zabydleně. V novém domě je místnost pro návštěvníky nebo pro dobrovolníky, kteří přicházejí na krátkodobé vyučovací programy. Fotka krejčovské třídy je z února 2013, kdy školu navštívili Dana a Marek Špinkovi (
viz_zpráva). Následující fotky jsou z návštěvy Michala Pondělíčka též v únoru.
Výstava Děti patří do školy - vernisáž

Výstava v časopisu Žlutý

Žáci u nového plotu - listopad 2012
V listopadu 2012 by vztyčen nový plot a u vchodu na pozemek byla nainstalována cedule s názvem a logem školy
Dražba uměleckých děl - září 2012
Benefiční dražba výtvarných děl (obrazů, fotografií atd.), která darovalo 29 různých tvůrců, proběhla v září 2012 v Komunikačním prostoru Školská 28. Akce byla napínavá, zábavná až vzrušující. Celkv zový výnos z dražby pro JHP školu byl 145 240 Kč.
JHP škola - žáci a učitelé

Návštěva v Puoku únor 2012 (Bohouš)
V únoru navštívil Michal Pondělíček školu ještě jednou. Dovezl dary od přátel z Hradce Králové, poslal pár fotek a mailem
zaslal_zprávu.
Návštěva v Puoku listopad 2011 (Bohouš)
Michal Pondělíček (alias Bohouš) se ve škole v Puoku setkal se Sarithem, přinesl drobné dary a českou vlajku. Mailem
zaslal zprávu).
Záplavy v jedné ze škol CSP - říjen 2011

Kambodžský podvečer - 18. září 2011
Fotografie se točí kolem jídla. Prostě jídlo je jídlo. Jak říkal na táborech Honza Pfeiffer: "Bona culina, bona disciplina". Nafocen bohužel není zaplněný sál v klubovně, když Marek povídal o Kambodži a o projektu školy. Též na fotkách chybí příjemný koutek s prodejem kambodžských textilií a triček JHP škola.
Stavba školy (červenec 2011 až únor 2012)
Sarith zachytil postup výstavby školy během léta. V listopadu navštívil staveniště Michal Pondělíček a zachytil aktuální situaci na několika fotografiích. Poté Sarith v prosinci. Poslední foto je ze slavnostního zahájení provozu školy 1.2.2012. Zúčas­tnili se ho Marek a Dana Špinkovi - podali o zahájení školy
zprávu.
Marek a Dana v Kambodži
Marek a Dana Špinkovi byli v roce 2010 v Kambodži, projížděli venkovem, zajímali se o místní školství. Koncem ledna 2011 nám o své cestě vyprávěli a promítali tyto fotky. A tehdy se zrodila myšlenka na podporu výstavby školy v Kambodži a bylo založeno občanské sdružení JHP škola.
Škola a školáci