Fotogalerie – videa a fotky

Veselý bazárek 2022
Děkujeme všem dárcům, kupujícím a organizátorům za veselý a veleúspěšný bazárek (v pátek 9.6.). Výtěžek 19 600 Kč poslouží na další rozvoj JHP školy, několik beden a pytlů s dětským oblečením a botičkami předáno do Šatníku pro ukrajinské děti a zbylé šatstvo si odvezla Charita ČR. Bylo to opět krásné setkání s milými lidmi se sluncem nad hlavou i v duši. DÍKY! Dana
Roger Garms zemřel - rozloučení
Začátkem května zemřel Roger Garms, hlavní osoba amerického spolku Cambodian School Project, naší partnerské organizace při budování a provozování JHP školy v Puoku. Roger už nějakou dobu věděl, že konec života je blízko, my jsme o tom ale zprávy neměli. Jak píšou z CSP, Roger byl skutečnou silou spolku a zasloužil se o neuvěřitelné mnnožství dobrých činů a změn ve prospěch několika generací mladých lidí v Kambodži. CSP napne veškeré úsilí, aby tato práce pokračovala.
Studenti JHP školy - duben 2022
Skupinové fotky
Studenti JHP školy - únor 2022
Stejně jako v minulých letech, i letos se studenti starají o pěstování plodin, které jsou částečným zdrojem pro jejich stravování. Vypadají spokojeně, což je fajn.
Veselý bazárek 2021
Veselý bazárek byl opět příležitostí strávit příjemné, byť horké odpoledne v logopedické Zahradě Don Bosco a svými nákupy přispět na studia v JHP škola. Vybralo se krásných 10 500 Kč.
Veselý bazárek - září 2020
Navzdory coronavirové krizi byl letošní Veselý bazárek na Logopedické zahradě Don Bosco příjemný a úspěšný. Pro JHP školu se podařilo vybrat 12 221 Kč. Dana Špinková a její kolegyně ze školy Don Bosco vše tradičně výborně připravily.
Veselý bazárek - červen 2019
Na Veselém bazárku se na Logopedické zahradě Don Bosco podařilo vybrat pro JHP školu 10 600Kč. Dana Špinková a její kolegyně ze školy Don Bosco vše výborně připravily. Počasí bazárku přálo, konal se v pátek i v sobotu dopoledne.
Veselý bazárek - červen 2017
Na Veselém bazárku se na Logopedické zahradě Don Bosco podařilo vybrat pro JHP školu 10 000Kč. Kromě báječných oděvních úlovků tu návštěvníky pobavila módní přehlídka a taneční vystoupení Pomáda v podání žáků školy.
Studenti v nových košilích - březen 2017
Studenti si košile sami ušili z peněz, které jsme vybrali na výstavě kambodžských fotografií v březnu 2016 v Dobřichovicích na zámku, kde byla prodejní výstava fotek rodiny Skalických a Provazníkových z jejich návštěvy Kambodže a JHP školy.
viz zpráva
Škola na začátku roku 2016
Novoroční návštěva rodiny Skalických a rodiny Provazníkových
Škola v únoru 2016
Fotografie Michaela Pondělíčka dokumentující stav školy v únoru 2016. Z Čech dovezeno různé drobné příslušenství k počítačům.
viz_zpráva
Škola v únoru 2015
Fotografie Michala Pondělíčka, dokumentující stav školy v únoru 2015. Dovezl do Puoku hromadu elektroniky - dary od příznivců školy z Čech.
viz_zpráva
Koncert pro JHP školu - říjen 2014
Koncert, pořádaný 31.10.2014 v domě U Kamenného zvonu
Studenti a učitelé - únor 2013
Kromě studentů a učitelů je na fotkách i Sarith, hlavní koordinátor v Kambodži a motor projektů kambodžských škol, a Roger, tajemník nadace Cambodian School Project, který je ústřední postavou podpory z americké strany.
Studenti a rybníček - srpen 2013 (od Rogera)
Studenti naslouchají Rogerově přednášce o historii Kambodže. Dozvídají se pravdivé informace o tom, jak to skutečně bylo.

Pánové Sophat (ředitel školy) a Sokna (učitel počítačů) obhlížejí rybníček. Sarith říká, že v období dešťů se břehy ohladí a rybníček se naplní. Okolo rybníčku začínají vyrůstat kokosové palmy. V budoucnu povede pod palmami cestička okolo rybníku.

Školní zahrada v dubnu 2013 (fotky od Saritha)
Zahrada se začíná bohatě zelenat, desítky keřů papájí již mají pěkně velké plody, za školou byla vykopána jáma pro velký rybník.
Škola v březnu 2013 (Michaela Holubová)
V březnu 2013 navštívila Kambodžu paní Michaela Holubová.
Stav školy leden 2013
V lednu 2013 již vypadá prostor před školou velmi zabydleně. V novém domě je místnost pro návštěvníky nebo pro dobrovolníky, kteří přicházejí na krátkodobé vyučovací programy. Fotka krejčovské třídy je z února 2013, kdy školu navštívili Dana a Marek Špinkovi (
viz_zpráva). Následující fotky jsou z návštěvy Michala Pondělíčka též v únoru.
Výstava Děti patří do školy - vernisáž

Výstava v časopisu Žlutý

Žáci u nového plotu - listopad 2012
V listopadu 2012 by vztyčen nový plot a u vchodu na pozemek byla nainstalována cedule s názvem a logem školy
Dražba uměleckých děl - září 2012
Benefiční dražba výtvarných děl (obrazů, fotografií atd.), která darovalo 29 různých tvůrců, proběhla v září 2012 v Komunikačním prostoru Školská 28. Akce byla napínavá, zábavná až vzrušující. Celkv zový výnos z dražby pro JHP školu byl 145 240 Kč.
JHP škola - žáci a učitelé

Návštěva v Puoku únor 2012 (Bohouš)
V únoru navštívil Michal Pondělíček školu ještě jednou. Dovezl dary od přátel z Hradce Králové, poslal pár fotek a mailem
zaslal_zprávu.
Návštěva v Puoku listopad 2011 (Bohouš)
Michal Pondělíček (alias Bohouš) se ve škole v Puoku setkal se Sarithem, přinesl drobné dary a českou vlajku. Mailem
zaslal zprávu).
Záplavy v jedné ze škol CSP - říjen 2011

Kambodžský podvečer - 18. září 2011
Fotografie se točí kolem jídla. Prostě jídlo je jídlo. Jak říkal na táborech Honza Pfeiffer: "Bona culina, bona disciplina". Nafocen bohužel není zaplněný sál v klubovně, když Marek povídal o Kambodži a o projektu školy. Též na fotkách chybí příjemný koutek s prodejem kambodžských textilií a triček JHP škola.
Stavba školy (červenec 2011 až únor 2012)
Sarith zachytil postup výstavby školy během léta. V listopadu navštívil staveniště Michal Pondělíček a zachytil aktuální situaci na několika fotografiích. Poté Sarith v prosinci. Poslední foto je ze slavnostního zahájení provozu školy 1.2.2012. Zúčas­tnili se ho Marek a Dana Špinkovi - podali o zahájení školy
zprávu.
Marek a Dana v Kambodži
Marek a Dana Špinkovi byli v roce 2010 v Kambodži, projížděli venkovem, zajímali se o místní školství. Koncem ledna 2011 nám o své cestě vyprávěli a promítali tyto fotky. A tehdy se zrodila myšlenka na podporu výstavby školy v Kambodži a bylo založeno občanské sdružení JHP škola.
Škola a školáci